Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Zła krew. Suicide Squad – Taylor Tom

Niezwodny i niezwykle utalentowany scenarzysta Tom Taylor („DCeased”, „Injustice”) ponownie łączy siły z rysownikami serii „Injustice” – Brunem Redondo i Danielem Sampere. Tym razem zabiera nas w szaloną podróż w towarzystwie najbardziej śmiercionośnej i najbardziej dysfunkcyjnej drużyny uniwersum DC. 

Kiedy Oddział Samobójców dostaje zadanie zneutralizowania grupy międzynarodowych superterrorystów znanych jako Rewolucjoniści, nikt się nie spodziewa, że pojmani złoczyńcy dołączą do drużyny! Czy Harley Quinn i Deadshot, weterani Oddziału Samobójców, mogą komukolwiek zaufać w sytuacji, gdy nowi członkowie Oddziału Specjalnego X będą zmuszeni do współpracy z ludźmi, którzy chcieli ich zabić? Nawet jeśli uda im się przetrwać kolejną misję, czy będą w stanie znieść swoje towarzystwo i nie pozabijać się nawzajem? Lepiej nie przywiązujcie się do nikogo!

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „Suicide Squad: Bad Blood” #1–11 oraz „Flash Annual” #3 oraz galerię postaci stworzoną przez Bruna Redondo.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Zła krew. Suicide Squad
Seria:

Suicide Squad

Autor:

Taylor Tom

,

Redondo Bruno

,

Sampere Daniel

Tłumaczenie:
Sidorkiewicz Tomasz
Wydawnictwo:

Egmont Polska Sp. z o.o.

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
328
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-08-25
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
250 x 20 x 170
Indeks:
39059833

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *