Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Zimowy ogród – Hannah Kristin

Ekskluzywna edycja limitowana oprawiona w delikatną gładką tkaninę o właściwościach jedwabiu.

Wciągający od pierwszej strony "Zimowy ogród" to powieść niezwykła – epicka historia miłosna i jednocześnie kameralny portret kobiet na życiowych rozdrożach. Działa na wyobraźnię, porusza liryzmem i podnosi na duchu. Długo pozostaje w pamięci.

Czasem wystarczy otworzyć drzwi do przeszłości matki, aby odnaleźć swoją przyszłość.

Meredith i Nina Whitson są tak różne, jak tylko różne mogą być siostry. Jedna została w domu, zajmuje się dziećmi i rodzinną firmą; druga wyruszyła w świat i została słynną fotoreporterką. Kiedy ukochany ojciec ciężko zachoruje, obie siostry wraz nieakceptującą córek Anyą Whitson znajdą się przy nim. Nawet w tak ciężkich chwilach, matka jest wobec nich zimna i obojętna. Ojciec przed śmiercią wymusza na niej obietnicę: żona ma opowiedzieć córkom bajkę, którą zaczęła wiele lat temu i nigdy nie skończyła. Tym razem ma dokończyć.

Opowieść, którą usłyszą od matki, okaże się zaskakująca. Jest to historia wielkiej, wieloletniej miłości, która zaczęła się w mroźnym Leningradzie czasów drugiej wojny światowej, a finał znajdzie na współczesnej Alasce. Nina wręcz obsesyjnie chce poznać prawdę i to ona zmusza matkę i siostrę do wyprawy w przeszłość. Na jaw wyjdą sekrety które wstrząsną całą rodziną.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Zimowy ogród
Autor:

Hannah Kristin

Tłumaczenie:
Puchalska Joanna Maria
Wydawnictwo:

Świat Książki

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
424
Numer wydania:
V
Data premiery:
2020-12-04
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Indeks:
36989393

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie