Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 1 – Shannon Samantha

Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 1

Pierwsza część cyklu przygodowego „Zakonu Drzewa Pomarańczy” wprowadzi Cię w świat, w którym żyją smoki, a wrogowie stają w szranki o władzę. Gdzie w tym wszystkim miejsce dla kobiet? Mylisz się, sądząc, że nie odgrywają one ważnej roli w tej jakże okrutnej rzeczywistości, o czym przekonasz się, czytając książkę Samanthy Shannon.

Czego możesz się spodziewać?

Dzięki lekturze powieści „Zakon Drzewa Pomarańczy” poznasz niezwykłe bohaterki, które robią wszystko, aby zażegnać zarzewie konfliktu w swoim otoczeniu. Czym im się to uda? Autorka po mistrzowsku kreuje fantazyjny świat pełen ciekawych, jedynych w swoim rodzaju bohaterów. Nie brakuje w nim smoków, potężnych królowych, piratów i wojowniczek, ale przede wszystkim dawki magii.

Śledź krok po kroku, jak rozwijają się na królewskim dworze intrygi, jak ścierają się ze sobą różne światopoglądy i wierzenia. Jeśli jesteś wiernym fanem powieści przygodowych, w których niemal wszystko jest możliwe, z pewnością ta książka przypadnie Ci do gustu.

Najwyższa liga fantasy

W ostatnich latach przebojem w świat literatury popularnej wdarły się książki z gatunku przygodowego fantasy. W nurcie tym idealnie odnajduje się Samantha Shannon, która zaskoczy Cię świeżą fabułą. Uwaga! Jej książki uzależniają!

Tytuł:
Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 1
Tytuł oryginalny:
The priory of the orange tree
Autor:

Shannon Samantha

Tłumaczenie:
Pawlak Maciej
Wydawnictwo:

Wydawnictwo SQN

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
550
Numer wydania:
I
Data premiery:
2019-09-18
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
211 x 148 x 52
Indeks:
33177120

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *