Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Wojna makowa. Tom 1 – Kuang Rebecca F.

Wojna makowa

Gustujesz w książkach z gatunku fantasy? Jeśli tak, to pierwszy tom trylogii o wojnach makowych Rebecci F. Kuang z pewnością Cię zainteresuje. Odpowiada on na wymagania stawiane tego typu powieściom zarówno przez młodych ludzi, jak i starszych czytelników.

O czym jest książka „Wojna makowa”?

Rebecca F. Kuang kreuje fantastyczny świat, w którym główną bohaterką jest sierota wojenna – Rin. Jej życie wydaje się bezwartościowe. Los od najmłodszych lat nie był jej przychylny. Doświadczyła wiele bólu, pogardy i odrzucenia. Jest sama i ma niewielkie szanse na przetrwanie.

Jednak dziewczyna nie traci hartu ducha i stara się zrobić wszystko, by raz na zawsze pożegnać się z ubóstwem i móc wieść normalne życie. Koniec ze łzami, wszechogarniającą niemocą i przyjmowaniem kolejnych ciosów. Rin może liczyć wyłącznie na siebie. Nie może prosić o pomoc przybranej rodziny. Jak dowiesz się z książki „Wojna makowa”, to właśnie ona sprzedała ją jako żonę jakiemuś starcowi.

Dwie drogi – którą wybierze Rin?

Dziewczyna może znów z uległością poddać się losowi i zacząć sypiać z budzącym w niej odrazę mężem albo zdecydować się na wstąpienie do elitarnej szkoły wojskowej – Akademii Sinegradzkiej. Czas nagli, a ona nic nie wie o świecie, w którym mogłaby spróbować ułożyć sobie życie na nowo. Przekonaj się, w jaki sposób, pomimo przeciwności, dziewczyna dokona czegoś, co wydawało się niemożliwe. Rin z najwyższą liczbą punktów dostaje się do placówki i wie, że teraz jej byt może się odmienić. Co czeka ją w szkole? Czy podoła rywalizacji?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Wojna makowa. Tom 1
Seria:

Trylogia wojen makowych

Autor:

Kuang Rebecca F.

Tłumaczenie:
Komerski Grzegorz
Wydawnictwo:

Fabryka Słów Sp. z o.o.

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
751
Numer wydania:
I
Data premiery:
2020-02-12
Rok wydania:
2020
Forma:
książka
Indeks:
34426166

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *