Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Wiatr – Brejdygant Igor

Majestatyczne, groźne Tatry. Ponure, niegościnne Zakopane. I zagadkowa śmierć pod tonami śniegu.

„Wiatr” to trzymający w napięciu górski kryminał, w którym Igor Brejdygant, mistrz kryminału, brawurowo przekracza gatunkowe granice.

Przedwiośnie w Tatrach. Rozpędzający się halny zwala z nóg i mąci w głowach. Markowscy, najbardziej znana zakopiańska para, wyruszają na Szpiglasową Przełęcz. Lawina, która schodzi aż za brzeg Morskiego Oka, miażdży lód tysiącami ton śniegu. TOPR-owcy natychmiast rozpoczynają akcję ratunkową. Wawrzyniec jest niemal pewny, że sekundy przed zejściem lawiny usłyszał odgłos eksplozji… Szanse na odnalezienie dwójki wędrowców przy życiu maleją z każdą chwilą. Czy to, co się zdarzyło, to wyłącznie zrządzenie złego losu?

"Co łączy zejście lawiny w Tatrach, śmierć dwójki turystów i zaginiony obraz? Ta kryminalna, oniryczna powieść kryje wiele tajemnic i niedopowiedzeń. Na Podhalu wszyscy milczą, zagadkę wyjaśnić może tylko "Wiatr". Polecam!"

Aleksandra Popławska

"Brejdygant zrzuca na czytelnika lawinę tajemnic, spod której nie sposób się wydostać. Śmierć, pieniądze i wytrawni gracze, a w tle górski krajobraz. To wszystko trzyma w napięciu do ostatniej strony."

Diana Brzezińska

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Wiatr
Autor:

Brejdygant Igor

Wydawnictwo:

Wydawnictwo W.A.B.

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
416
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-09-15
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
230 x 25 x 170
Indeks:
39548344

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *