Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Wezwijcie moje dzieci – Krajewska Marta

Od kilkunastu lat Wilcza Dolina przygotowuje się na powrót wilkarów. Opiekunka jest zmęczona oczekiwaniem, odpowiedzialnością, strachem i niepewnością. DaWern wiedzie podwójne życie i wciąż nie jest pewne, po czyjej stronie stanie, gdy przyjdzie czas. Dziecko krwi Elleniale dorosło i jest gotowe poznać Pana Lasu.

Alasa coraz bardziej interesuje się zdziwaczałym Irkem. Dawno temu wywieszczyła, że kiedyś pomoże mężczyźnie odnaleźć spokój, a potem wrócą wilkarzy. W miarę jak wieszczka i bartnik zbliżają się do siebie, czas przepowiedni nieuchronnie zaczyna się wypełniać.

"Nowa opowieść z Wilczej Doliny urzeka, tak jak poprzednie, baśniową niesamowitością i urokliwą słowiańską atmosferą, nienagannym stylem, porywającą fabułą i galerią niezwykle barwnych postaci, niektórych dobrze nam znanych, ale także nowych, wcale nie mniej ciekawych. Przede wszystkim jednak oczarowuje, wręcz oszołamia bogactwo autorskiej inwencji i bujność formy, jaką Marta Krajewska kreuje, wręcz maluje w naszej wyobraźni przekonującą wizję własnego świata. Wspaniała, fascynująca lektura!"
Witold Jabłoński, autor “Darów bogów”, “Popiela” i „Wandy”.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Wezwijcie moje dzieci
Seria:

Wilcza dolina

Autor:

Krajewska Marta

Wydawnictwo:

Genius Creations

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
528
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-07-07
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
40 x 120 x 200
Indeks:
39235947

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *