Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

W cieniu terapeutki – Krystaszek Anna

Wielowarstwowa fabuła tej powieści nie pozwala czytelnikowi poruszać się przewidywalnym torem ­ wciąż zaskakuje nagłymi zwrotami akcji i zmieniającą się „obsadą” kręgu podejrzanych.

Dźgnięta nożem policjantka z Częstochowy ginie na służbie. Rozpoznała sprawcę, nie zdążyła jednak o tym nikomu powiedzieć. Od tamtej chwili minęło sześć lat, a zabójca wciąż nie został schwytany.

Również przed sześciu laty doszło do wypadku samochodowego, w którym zginęli mąż i syn Magdy, psychoterapeutki. Długo nie mogła się pozbierać po tej tragedii. Próbowała popełnić samobójstwo. Teraz odbudowuje swoje życie i znów prowadzi terapię. Jednym z jej pacjentów jest Adam – młody człowiek, który chce się uporać z traumami dzieciństwa i dręczącymi go demonami przeszłości.

Któregoś dnia pod domem terapeutki zostaje znalezione ciało zamordowanej kobiety… Jak się okazuje, to jedna z jej pacjentek. Kim jest zabójca? Czy zbrodnia ma jakiś związek z wypadkami sprzed lat? Jaką rolę w tej sprawie odegrał Adam? Młody prokurator Jan Hejda próbuje dotrzeć do prawdy.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

Tytuł:
W cieniu terapeutki
Tytuł oryginalny:
W cieniu terapeutki
Autor:

Krystaszek Anna

Wydawnictwo:

Wydawnictwo MUZA S.A.

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-10-06
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
207 x 32 x 130
Indeks:
39404992

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *