Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Vademecum. Matura. Język polski – Opracowanie zbiorowe

„Vademecum. Matura – język polski” to książka zawierająca całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnie obowiązującej formule. Jest zgodna z najnowszą podstawą programową i zawiera materiał zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego, a także dział Wiedza o języku.

Co ważne, książka ta nie została przeładowana niepotrzebnymi informacjami, a zawarte w niej treści zaprezentowano przystępnym, zrozumiałym językiem. Tam, gdzie było to możliwe, zostały zastosowane ułatwiające naukę formy tabelek, wykresów, diagramów. Najważniejsze pojęcia wyróżniono wyraźnymi ramkami. Ważnym uzupełnieniem jest indeks pojęć. W tekście wskazano też za pomocą oznaczeń graficznych lektury i zagadnienia, które w ostatnich latach pojawiły się na maturze, oraz dołączono oryginalny arkusz maturalny.

„Vademecum. Matura – język polski” jest doskonałą pomocą nie tylko dla tegorocznych maturzystów poziomu podstawowego i rozszerzonego, ale także dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Książka w nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej! Dołączono tasiemki ułatwiające zaznaczenie potrzebnych fragmentów oraz komplet zakładek z nadrukowanymi najbardziej potrzebnymi wiadomościami. Całość w funkcjonalnej i estetycznej oprawie zintegrowanej, wraz z obwolutą.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Vademecum. Matura. Język polski
Seria:

Vademecum

Autor:
Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo:


Wydawnictwo GREG

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
560
Numer wydania:
I
Data premiery:
2016-09-14
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
38 x 253 x 177
Indeks:
20102333

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *