Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Vademecum. Matura. Język angielski – Macisaac Daniela

„Vademecum. Matura. Język angielski” Wydawnictwa GREG to książka zawierająca całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnie obowiązującej formule. Jest zgodna z najnowszą podstawą programową i zawiera materiał dotyczący zarówno egzaminu ustnego, jak pisemnego.

Vademecum zawiera część dotyczącą egzaminu maturalnego wraz z podpowiedziami, na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie przygotowań, zadania każdego typu obowiązującego na egzaminie maturalnym oraz bogaty słowniczek tematyczny. Do zadań dołączono klucz odpowiedzi, umożliwiający sprawdzenie swoich wyników, oraz oryginalny arkusz maturalny. Książka zawiera też płytę z nagraniami do zadań dotyczących rozumienia tekstu ze słuchu. Druga część repetytorium to wyczerpujący dział gramatyczny, również z szeroką bazą zadań.

„Vademecum. Matura. Język angielski” Wydawnictwa GREG to doskonała pomoc zarówno dla maturzystów, jak i dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Książka w nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej! Dołączono tasiemki ułatwiające zaznaczenie potrzebnych fragmentów oraz komplet zakładek z nadrukowanymi najbardziej potrzebnymi wiadomościami. Całość w funkcjonalnej i estetycznej oprawie zintegrowanej, wraz z obwolutą.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Vademecum. Matura. Język angielski
Seria:

Vademecum

Autor:

Macisaac Daniela

,

Ciężkowska-Gajda Dorota

Wydawnictwo:

Wydawnictwo GREG

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
360
Numer wydania:
I
Data premiery:
2016-09-14
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
22 x 258 x 177
Indeks:
20102302

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *