Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Uwielbiamy poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Próbować egzotycznej kuchni i zrobić selfie „tam, gdzie nikogo jeszcze nie było”. Dziś podróż przez ocean nie jest już wyprawą życia. Świat przypiął nam do ramion skrzydła. Ale – te skrzydła należą do  konkretnych linii lotniczych. Zasięgnijmy języka u bywalczyni przestworzy, jak podróżować samolotami i nie dać się zwariować. 

Jesteśmy już na pasie startowym. Czekamy tylko na ciebie. My zawsze czekamy na VIP-ów.

Przed startem
Kupujemy bilet * Subczarter * wet lease * „Przesiadka na ryzyko pasażera” * Długi tranzyt  * Jak spakować bagaż rejestrowany * Jet lag * Overbooking * Bilet typu „standby” * Lot opóźniony lub odwołany * Bezpieczeństwo na lotnisku 
W samolocie 
Klasa ekonomiczna/turystyczna/coach * Jedzenie * Crew Rest Compartment * Etykieta 
w samolocie*  Latanie w ciąży * Lot z dzieckiem * Lot ze zwierzęciem * Nerwowy pasażer * Turbulencje * Sytuacje awaryjne

Po przylocie 
Odprawa celna * Zagubiony bagaż  * Meet and Greet 

"Od blisko 15 lat pracuję jako stewardesa. Wylatałam niezliczoną liczbę godzin, odwiedziłam kilkaset portów lotniczych, obsłużyłam wiele tysięcy pasażerów. To mój świat: o lotniskach i samolotach naprawdę wiem sporo. 
Książkę Lotniskowy zawrót głowy dedykuję wszystkim, którzy lubią latać, ale jeszcze nie opanowali tej sztuki w stu procentach. Oraz tym, którzy są przekonani, że o lataniu wiedzą już wszystko. Mam nadzieję, że uda mi się Was czymś zaskoczyć."
Teresa Grzywocz

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *