Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Tapiceruj! Jak stare graty przemienić w piękne meble – Kądziela Aleksander

Tapicerowanie jest prostsze, niż myślisz!

Chcesz przywrócić blask staremu fotelowi i dać mu drugą młodość, ale boisz się, że to mission impossible? Tapicerować może każdy. Wystarczą zapał, trochę cierpliwości i garść bezcennych porad prawdziwego mistrza.

Alek Kądziela pokaże ci, jak własnoręcznie odnowić nawet największy rupieć, zrealizować swoje pomysły i niczego nie zepsuć. Podpowie, od czego zacząć, jak wybrać wyściółki i tkaniny, ogarnąć maszynę do szycia i zrobić piękne narożniki. Zainspiruje do wykonania własnych tapicerowanych mebli – oryginalnych poduszek czy parawanu, które nadadzą charakteru twojemu wnętrzu.

  • 21 autorskich projektów krok po kroku
  • Tapicerowanie stylowych klasyków, m.in. chierowskiego 366, klubowego, „liska”, serduszka i zgrabnej AGI
  • Tutoriale i przekazywane z pokolenia na pokolenie tapicerskie patenty, które poprowadzą cię przez tajniki rzemiosła

Aleksander Kądziela od dziecka robił u ojca guziki na akord i marzył, by mieć pracownię tapicerską jak tata. Prowadzi pierwszą w Polsce szkołę tapicerstwa artystycznego i oblegane warsztaty pod hasłem #tapicerwakcji. Przez jego pracownię przewinęło się kilka tysięcy osób, które przekonały się, że tapicerowanie jest proste i daje ogromną frajdę!

 „Mój ojciec prowadził mały zakład stolarsko-tapicerski. To właśnie u niego stawiałem pierwsze kroki, wykonywałem guziki tapicerskie na starej guzikarce, za które dostawałem pierwsze pieniądze. Pracuję na niej do dziś. Od wielu lat prowadzę pracownię mebli oraz Akademię Rzemiosła AKdesign, w której jestem szkoleniowcem. »Tapicer w AKcji« to moje flagowe warsztaty dla pasjonatów i fanów DIY. Każdy z uczestników przynosi ze sobą mały, stary mebel, a wychodzi z odrestaurowanym, niepowtarzalnym egzemplarzem”

Fragment książki

„Alek to prawdziwy mistrz o ogromnej wiedzy, pasji i charyzmie, którymi chętnie się dzieli. Dwa dni pracy pod jego okiem to fantastycznie i efektywnie spędzony czas”.

Wiola Kozłowska

„Alek to mistrz świata! Kontaktowy, wspaniały człowiek z doświadczeniem i PASJĄ, która sprawia, że można by godzinami obserwować go przy pracy i słuchać”.

Dominika Rokita

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Tapiceruj! Jak stare graty przemienić w piękne meble
Tytuł oryginalny:
Tapiceruj! Jak stare graty przemienić w piękne meble
Autor:

Kądziela Aleksander

Wydawnictwo:

Znak JednymSłowem

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
352
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-09-01
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
25 x 200 x 245
Indeks:
39191472

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *