Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie – Martel Frederic

Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie

Co się dzieje za grubymi murami Watykanu? Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak od środka wygląda centrum życia Kościoła katolickiego? Niestety, kolejne doniesienia prasowe wskazują, że także i w jego szeregach, nawet wśród hierarchów, panować mogą zepsucie i dewiacje. Książka „Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie” Frederica Martela najlepiej ukazuje patologie, do których dochodziło w Kościele.

Szokujące ustalenia

Wydanie książki „Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie” zachwiało podstawami Kościoła katolickiego. Nagle okazało się, że homoseksualizm jest w nim doskonale znany, przez wielu praktykowany i akceptowany. Wstrząśnie Tobą też to, co dzieje się w Stolicy Piotrowej. Autor przedstawi Ci ustalenia, jakie poczynił podczas wielu rozmów z biskupami i nie tylko na temat homoseksualizmu wśród księży.

Najbardziej strzeżone tajemnice Watykanu

Być może dotychczas miałeś w głowie zupełnie inny obraz Watykanu – papież przemawiający do osób zgromadzonych na Placu św. Piotra, uduchowione zakonnice i nie mniej bogobojni zakonnicy. Księża zjeżdżający się z całego świata po to, by móc być bliżej głowy Kościoła katolickiego. Zdaniem Frederica Martela za tą fasadą świątobliwości kryje się głębokie zepsucie. Książka „Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie” to opowieść o skrzętnym ukrywaniu i zamiataniu pod przysłowiowy dywan kontrowersyjnych faktów z życia homoseksualnych kapłanów.

Czemu wciąż jesteśmy karmieni kłamstwami o celibacie? Jak nasz Kościół jest toczony od środka przez skostniałe poglądy i przekonania? Dlaczego wypowiedzi hierarchów są tak wrogie wobec homoseksualistów? A może dzieje się tak tylko dlatego, by ukryć prawdziwą naturę wielu księży, także tych piastujących wysokie stanowiska? Przekonaj się sam!

Tytuł:
Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie
Tytuł oryginalny:
Sodoma
Autor:

Martel Frederic

Tłumaczenie:
Derelkowska Elżbieta, Dwulit Anastazja, Wisz Jagna
Wydawnictwo:

Agora

Język wydania:
polski
Język oryginału:
francuski
Liczba stron:
640
Numer wydania:
I
Data premiery:
2019-04-03
Rok wydania:
2019
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
55 x 211 x 140
Indeks:
31198639

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *