PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Reguła 5 sekund. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby odmienić swoje życie – Robbins Mel

Reguła 5 sekund. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby odmienić swoje życie

Zdarza Ci się wątpić we własne siły i zniechęcać się do jakiejkolwiek aktywności, jeszcze zanim rozpoczniesz działanie? Jeśli tak, to dowiedz się, jak przełamać swój pesymizm i przestać odkładać wszystko na później. Wystarczy tylko 5 sekund, abyś zaczął skutecznie realizować swoje plany.

Międzynarodowy bestseller literatury motywacyjnej

Do przeczytania książki „Reguła 5 sekund. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby odmienić swoje życie” powinno Cię skłonić to, że otrzymujesz właściwie gotowe rozwiązania na to, by wprowadzić w swojej codzienności zmiany na lepsze. O czym jest ta pozycja? Znajdziesz w niej uniwersalne rozwiązanie Twoich problemów, które dotyczą niepodejmowania działań bądź szybkiego zniechęcania się do nich. Musisz uświadomić sobie, że to nie los czy źli ludzie, ale Ty sam często rzucasz sobie kłody pod nogi. Autor przekonuje, że tajemnica realizacji celów tkwi w tym, w jaki sposób należy zabrać się do działania.

Potęga chwili przełomu

Lektura „Reguły 5 sekund” pozwoli Ci odkryć, że tylko tytułowe 5 sekund wystarczy do tego, abyś podjął się aktywności, pokonał swój strach oraz niepewność i przełamał nawyki odkładania spraw na bliżej niesprecyzowaną przyszłość. Ta krótka z pozoru chwila wystarczy, by przestać się martwić i po prostu poczuć się szczęśliwym oraz odważnie zacząć wcielać w życie swoje pomysły.

Czym jest potęga chwili przełomu? Wytłumaczy Ci to książka – „Reguła 5 sekund” autorstwa Mel Robbins. Ponadto lektura ta pozwoli Ci zyskać proste narzędzia do tego, by stać się skuteczniejszym w działaniu.

Tytuł:
Reguła 5 sekund. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby odmienić swoje życie
Autor:

Robbins Mel

Tłumaczenie:
Cieślak Piotr
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Galaktyka

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
256
Numer wydania:
I
Data premiery:
2018-10-08
Rok wydania:
2018
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
210 x 15 x 300
Indeks:
26701615

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *