Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Potęga Teraźniejszości – Tolle Eckhart

Potęga teraźniejszości – Eckhart Tolle

Żyjesz tu i teraz. Tylko Ty możesz sprawić, że Twoje życie będzie inne niż do tej pory. Chcesz wiedzieć, jak egzystować bez wszechogarniającego lęku, który paraliżuje Cię każdego dnia? Chcesz się pozbyć złości i irytacji? Dowiesz się, jak tego dokonać dzięki książce pod tytułem „Potęga teraźniejszości” autorstwa Eckharta Tolle’a.

Pracuj nad sobą!

Weź życie w swoje ręce – taki jest główny przekaz książki Eckharta Tolle’a, który zachęca czytelnika do pracy nad sobą, odkrywania swojego prawdziwego „Ja” oraz poszukiwania sensu życia. On sam stał się bohaterem historii, w której jawi się jako osoba niezwykła, ktoś, kto sprawia, że życie obcych ludzi nabiera wartości i staje się pełnią.

Na bazie własnych doświadczeń autor książki „Potęga teraźniejszości” pokazuje drogę do samopoznania, które wzbogaci i pozwoli poszerzyć świadomość samego siebie.

Dzieło o oświeceniu

Lektura „Potęgi teraźniejszości” może być dla Ciebie niezwykłym przeżyciem. Być może i Ty, jak wielu innych czytelników, odkryjesz siebie na nowo. Dzieło Tolle`a stać się może drogowskazem prowadzącym do lepszego przeżywania swojego życia i nie odkładania niczego na później. Powracaj do lektury zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebował motywacji. Czytanie pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, sprawi, że pozbędziesz się wątpliwości. Wielokrotnie możesz analizować przemyślenia autora i sukcesywnie wdrażać je w swoją codzienność.

Pamiętaj, Twoje życie jest jedyne i niepowtarzalne. Odkryj to dzięki dziełu Eckharta Tolle’a.

Tytuł:
Potęga Teraźniejszości
Autor:

Tolle Eckhart

Wydawnictwo:

Wydawnictwo Galaktyka

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
256
Numer wydania:
I
Data premiery:
2010-10-20
Rok wydania:
2010
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
180 x 20 x 120
Indeks:
65056745

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *