Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Kuźnia przeznaczenia. Minecraft. Tom 6 – Kid Cube

Jeszcze nie czas, by spoczął 8-bitowy wojownik! Bezoki jednoczy siły mroku, czarne chmury gromadzą się, by zagrzmieć gromem grozy.

Drogi Runta i jego sprzymierzeńców się rozchodzą, bo ten, którego miał za wroga, a który okazał się dobrym kumplem, wyrusza w góry Ao z misją, by zagrać na nosie Herobrine'owi, rozpalając światło Nadziei. Runt i Breeze spotykają przyjaciół, których wcale się nie spodziewali zastać w Zatoce Puszczyka. Poznają prawdziwych Rycerzy Aetherii, odwiedzają opuszczoną wioskę elfów… Poznają też niezwykłą Przepowiednię dotyczącą ich losów i powiązań z pradawnymi bohaterami przeszłości.

Dowiadują się, że czeka ich szkolenie w stolicy królestwa, wspaniałej Aetherii i nie za bardzo im się chce tam jechać… Tym bardziej, że wróg znienacka uderza na Wioskomiasto, paląc je Ogniem Próżni, który trawi nawet stal i kamień! Naszych bohaterów czekają epickie zmagania z przeważającymi siłami ciemności, walka z Underlordem i Czarnym Widmem. W decydującej chwili zatruta strzała sprawia, że na jaw wychodzi głęboko skrywana tajemnica Breeze…

W szóstym tomie przygód 8-bitowego wojownika Runt musi zmobilizować wszystkie umiejętności i raz na zawsze powiedzieć „pa, pa” noobowi w sobie, a zamiast niego uzewnętrznić groźnego wojownika, aby ocalić nie tylko wioskę, ale i cały Świat!!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Kuźnia przeznaczenia. Minecraft. Tom 6
Seria:

Pamiętnik ośmiobitowego wojownika

Autor:

Kid Cube

Tłumaczenie:
Zacharzewski Michał
Wydawnictwo:

Jaguar

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
292
Numer wydania:
I
Data premiery:
2019-04-03
Rok wydania:
2019
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
20 x 205 x 140
Indeks:
31348799

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *