Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Pacjentka – Michaelides Alex

Pacjentka

Czy człowiek może zmienić się w jednej chwili o 180 stopni? Co takiego kryje się w ludzkiej psychice, że niektórzy są w stanie z zimną krwią pozbawiać życia innych? Dowiedz się tego z jednego z najbardziej wyczekiwanych w 2019 roku thrillerów psychologicznych – „Pacjentka” autorstwa Alexa Michaelidesa.

Z artystki do morderczyni

Główną bohaterką książki „Pacjentka” jest Alicia Berenson. Poznasz ją jako cenioną w środowisku malarkę i fotografkę, która jest spełniona zawodowo. Ma dobrą sytuację finansową, dom i kochającego męża Gabriela. Wydawać by się mogło, że tak naprawdę niczego jej do szczęścia nie brakuje.

Wszystko zmienia się pewnego wieczora. Uwierzysz, że ta sama artystka – Alicia, potrafiła oddać bez wahania pięć strzałów wprost w głowę swojego męża, który właśnie wrócił do domu? A jednak właśnie tak potoczyła się historia opisana w książce „Pacjentka”.

Co będzie dalej?

To pytanie samo ciśnie się na usta. Otóż Alicia jest w szoku. Traci zdolność mówienia i komunikowania się z otoczeniem. Nie odpowiada na pytania przesłuchujących ją policjantów. Milczy w trakcie procesu. Sąd decyduje o zamknięciu jej w ośrodku psychiatrycznym o zaostrzonym rygorze.

Dlaczego ta kobieta nawet nie próbuje się tłumaczyć? Nie ucieka się do składania zeznań o swojej niepoczytalności? Nie robi nic, żeby się bronić? Lekarze z ośrodka nie potrafią nawiązać kontaktu z osadzoną, ale do czasu. Nowy psychoterapeuta robi wszystko, by dotrzeć do Alicii. Czy mu się to uda? Czy podejmuje słuszną decyzję, że chce rozmawiać z kobietą, która zabiła własnego męża? W książce „Pacjentka” aż roi się od pytań i niewiadomych. Przekonaj się, do jakich rozwiązań zaprowadzi Cię jej fabuła.

Tytuł:
Pacjentka
Autor:

Michaelides Alex

Tłumaczenie:
Wyszogrodzka-Gaik Agnieszka
Wydawnictwo:

Wydawnictwo W.A.B.

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
402
Numer wydania:
I
Data premiery:
2019-03-13
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
32 x 203 x 138
Indeks:
31408165

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *