PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Outsider – King Stephen

Outsider

Stephen King jest uznanym pisarzem, jednym z najlepszych twórców kryminałów naszych czasów. Z jego szczególnie owocnego okresu twórczości pochodzi kryminał pod tytułem „Outsider”. O czym jest ta książka?

U Kinga nic nie jest tak oczywiste, jakim się wydaje

Bestialska zbrodnia, której ofiarą staje się jedenastoletni chłopiec, mobilizuje służby mundurowe Flint City do natychmiastowego działania. Policja szybko aresztuje podejrzanego, trenera Terry’ego Maitlanda, na którego wskazują dowody. Sprawa wydaje się oczywista, pomimo że podejrzany o zabicie i zmasakrowanie ciała dziecka ma alibi. Ten wstęp do „Outsidera” z pewnością sprawi, że będziesz chciał dowiedzieć się, co stanie się z Terrym i kto naprawdę popełnił zbrodnię? Czy winny ostatecznie zostanie ukarany?

Wciągająca, niepokojąca opowieść

Jak to bywa u Kinga, intryga w książce „Outsider” wciąga czytelnika od pierwszych stron. Odkrywaj poszlaki razem z detektywem Ralphem Andersonem. Poczuj napięcie, jakie narasta w książce wraz z odkrywaniem kolejnych szczegółów przerażającej zbrodni. Czy rzeczywiście dotychczas szanowany obywatel i sympatyczny mężczyzna, Terry Maitland, ma drugie oblicze – bezwzględnego mordercy? Odpowiedź Cię zaskoczy. Przekonaj się, jak Stephen King rozwiązał akcję książki „Outsider”.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Outsider
Tytuł oryginalny:
The Outsider
Autor:

King Stephen

Tłumaczenie:
Wilusz Tomasz
Wydawnictwo:

Prószyński Media

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
640
Numer wydania:
I
Data premiery:
2020-01-30
Forma:
książka
Indeks:
34296448

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *