Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1 – Sapkowski Andrzej

Ostatnie życzenie. Wiedźmin, Tom 1

Sięgając po sagę wiedźmińską, masz szansę wkroczyć w fantastyczny świat wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego. W pierwszym tomie sagi pod tytułem „Ostatnie życzenie” poznasz początek historii Geralta z Rivii i wraz z nim wyruszysz w świat przygód.

Co to za książka?

Tom 1. sagi o Wiedźminie to zbiór opowiadań, które pozwolą Ci poznać Geralta. Co ciekawe, książka „Ostatnie życzenie” ukazała się rok po drugim w chronologii wewnętrznej cyklu opowiadań – „Miecz przeznaczenia”. W skład tomu „Ostatnie życzenie” weszły cztery teksty z debiutanckiego zbioru „Wiedźmin”.

Kim jest główny bohater książki „Ostatnie życzenie. Wiedźmin” Tom 1?

Geralt z Rivii to wiedźmin, czyli ktoś, kto włada magią i ma umiejętności pozwalające mu na zabijanie siejących strach bestii. Geralt wędruje po świecie, aby znaleźć kolejne zlecenia i zarobić. Na swojej drodze spotyka różne osoby, zarówno dobre, jak i złe. Musi uważać, aby nie stać się narzędziem w rękach tych „złych”.

Jedną z poznanych przez niego osób jest czarodziejka Yennefer z Vengerbergu. Podbija ona serce wiedźmina. Jak potoczą się ich dalsze losy? Czy Geraltowi uda się ochronić niewinnych ludzi przed złem? Książka „Ostatnie życzenie”, czyli pierwszy tom sagi wiedźmińskiej, to początek jakże pięknej przygody o przeznaczeniu.

Sprawdź sam, czy wciągnie Cię świat wiedźminów!

Ostatnie zyczenie

Tytuł:
Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1
Seria:

Wiedźmin

Autor:

Sapkowski Andrzej

Wydawnictwo:

SUPERNOWA-Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
332
Numer wydania:
I
Data premiery:
2014-10-06
Rok wydania:
2016
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
195 x 24 x 125
Indeks:
15830982

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie