Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Oblicza geografii. Karty pracy. Klasa 2. Liceum i technikum. Zakres podstawowy – Maciążek Katarzyna

  • Karty pracy ucznia „Oblicza geografii 2” to gotowe zestawy różnorodnych zadań idealne do wykorzystania zarówno na lekcji, jak i w domu. Ułatwiają pracę z uczniami, którzy nie zdają matury z geografii, a także pozwalają zaoszczędzić czas potrzebny na przygotowanie się do zajęć.
  • Ułatwiają nauczanie podstaw geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej dzięki ścisłej korelacji z podręcznikiem „Oblicza geografii 2” do zakresu podstawowego oraz dzięki uporządkowaniu zadań zgodnie z kolejnością tematów w podręczniku.
  • Umożliwiają skuteczne opanowanie najważniejszych treści z lekcji, co zapewnia optymalna liczba zadań dostosowanych do poziomu i wieku uczniów oraz różnorodność poleceń wymagających od uczniów zastanowienia się nad odpowiedzią.
  • Ułatwiają uczniom uporządkowanie i zapamiętanie informacji z lekcji, a także samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy dzięki nowym rozwiązaniom dydaktycznym Zapamiętaj oraz Na wyrywki.
  • Przyspieszają rozwiązywanie trudniejszych zadań poprzez odwołania do odpowiednich stron z podręcznika oraz atlasu geograficznego.
  • Ułatwiają uczniom przygotowania do sprawdzianów za pomocą Kart powtórzeniowych znajdującym się na końcu każdego rozdziału.
  • Zastępują zeszyt przedmiotowy, ponieważ zawierają strony z miejscem na notatki.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Oblicza geografii. Karty pracy. Klasa 2. Liceum i technikum. Zakres podstawowy
Autor:

Maciążek Katarzyna

Wydawnictwo:

Nowa Era

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
160
Numer wydania:
I
Data premiery:
2020-08-07
Rok wydania:
2020
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
266 x 10 x 203
Indeks:
35924456

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie