Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Nieznajomy – Coben Harlan

Nieznajomy – Coben Harlan | Książka w Sklepie EMPIK.COM

Nieznajomy

Kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze wyjdzie na jaw, ale zdarza się, że staje się podwaliną dla życia wielu osób. Tak też rozpoczyna swoją opowieść Harlan Coben w książce „Nieznajomy”. Odkryj wszystkie tajemnice i kłamstwa wraz z bohaterami znakomitej powieści Cobena.

Powieść z dreszczykiem

Książka „Nieznajomy” ma niemal wszystko, co powinien zapewniać dobry kryminał. Jest tajemnica, są zniknięcia i morderstwa, a nad wszystkim „czuwa” tytułowy Nieznajomy, który zdaje się wie więcej niż inni. Kim jest i skąd ma wiedzę o tajemnicach wielu, z pozoru niezwiązanych ze sobą osób?

Idylliczne życie Adama legnie w gruzach

Jednym z głównych bohaterów powieści Cobena jest Adam Price. Wydaje się zwykłym facet, wiodącym normalne, ale szczęśliwe życie. Mieszka na przedmieściach, ma żonę i dwóch synów. Wstaje rano do pracy, a wolnych chwilach chodzi kibicować miejscowej drużynie Lacrosse. Dzień za dniem płynie mu powoli, ale nagle wszystko się zmienia. Pojawia się Nieznajomy, który oświadcza mu, że jego żona Corrine przed dwoma laty udawała ciążę, a później poronienie tylko po to, by mąż nie opuścił jej w czasie małżeńskiego kryzysu. Wiedza ta zburzyła spokój rodziny Adama i jego samego. Nieznajomy przedstawił wskazówkę, która pozwoli mężczyźnie potwierdzić prawdziwość tych rewelacji. Jednak kiedy Adam chce porozmawiać z żoną, ta szybko ucieka od niego i w SMS-ie nakazuje mu, żeby jej nie szukał.

Nieznajomy nie tylko wprowadzi zamęt w życiu bohatera, ale i wielu innych osób. Pojawi się motyw defraudacji, a także niewyjaśnione morderstwo. Jaki będzie koniec tej historii? Sprawdź to!

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *