Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Niewidzialne życie Addie LaRue – Schwab Victoria

„Nigdy nie módl się do bogów, którzy odpowiadają po zmroku”.
Francja, rok 1714. Uciekająca sprzed ołtarza młoda dziewczyna imieniem Adeline popełnia niewyobrażalny błąd. Zawiera umowę z diabłem. Faustowski pakt nakłada na nią ograniczenie – możliwość wiecznego życia bez szansy na bycie zapamiętaną przez kogokolwiek – dlatego Addie decyduje się opuścić swoją wioskę, albowiem straciła wszystko. 
Dziewczyna jest zdeterminowana znaleźć dla siebie właściwe miejsce, nawet jeśli została skazana na wieczną samotność. Ale czy na pewno? Każdego roku, w dniu jej urodzin, tajemniczy Luc przychodzi z wizytą i pyta, czy Addie jest już gotowa, by oddać mu swą duszę. Ich mroczna i ekscytująca gra będzie trwać przez wieki.
Minie trzysta lat, zanim Addie odwiedzi ukrytą w Nowym Jorku księgarnię i pozna kogoś, kto zapamięta jej imię – i nagle wszystko znów zmieni się na zawsze. 
W stylu „Żony podróżnika w czasie” i „Życia po życiu”, „Niewidzialne życie Addie LaRue” jest wymykającą się wszystkim gatunkom opowieścią, która wciąż nie przestaje królować na listach bestsellerów „New York Timesa”!
 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Niewidzialne życie Addie LaRue
Autor:

Schwab Victoria

Tłumaczenie:
Studencki Maciej
Wydawnictwo:

We need YA

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
608
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-02-24
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
214 x 45 x 157
Indeks:
36959778

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie