Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Niemiecki w tłumaczeniach. Business – Plizga Justyna

Książka “Niemiecki w tłumaczeniach. Business” przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą przyswoić sobie słownictwo, zwroty i wyrażenia typowe dla niemieckiego języka biznesowego. Zawiera słownictwo z zakresu przedsiębiorstwa, pracy w biurze oraz gospodarki i rynku. Stanowi tym samym doskonały wstęp do nauki języka fachowego dla osób, które nie miały z nim dotąd styczności, osobom bardziej zaawansowanym pomoże z kolei uporządkować i rozszerzyć posiadaną wiedzę. Jednocześnie książka może służyć jako szybka pomoc w sytuacji, gdy np. przygotowujemy się do rozmowy telefonicznej bądź przygotowujemy prezentację w języku niemieckim.

Każdy rozdział to jeden temat związany z biznesem, zawierający słowniczek oraz zdania do tłumaczenia wraz z odpowiedziami oraz wskazówkami, które zawierają wiele cennych objaśnień leksykalnych i gramatycznych oraz często popełnianych błędów. Pozwala to na ćwiczenie języka biznesowego w mówieniu w zdaniach codziennego użytku, a zarazem sprawdzanie poprawności językowej. Dzięki takiej formule z książki skorzystają zarówno osoby na poziomie podstawowym wyższym (A2), średnio-zaawansowanym (B1) oraz ci bardziej zaawansowani.  

Książka łączy w sobie praktyczne zagadnienia takie jak:

  • zamówienia, płatności i faktury
  • pisanie e-maili 
  • rozmowy telefoniczne, 
  • przygotowanie prezentacji, 
  • słownictwo tematyczne z zakresu np. marketingu, reklamy czy księgowości. 

Systematyczna praca z książką pozwoli Ci sprawniej poruszać się w świecie biznesu w języku niemieckim oraz ułatwi rozumienie treści biznesowych i gospodarczych w mediach niemieckojęzycznych.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Niemiecki w tłumaczeniach. Business
Seria:

W tłumaczeniach

Autor:

Plizga Justyna

Wydawnictwo:

Preston Publishing

Język wydania:
polski, niemiecki
Język oryginału:
wielojęzyczny
Liczba stron:
172
Numer wydania:
II
Data premiery:
2019-07-16
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
12 x 241 x 176
Indeks:
32939668

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *