Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Moja mroczna Vanesso – Russell Kate Elizabeth

"Genialna i oszałamiająca… Książka, którą musi przeczytać każdy."
Gillian Flynn

Podporządkowała swój świat tylko jemu. A on totalnie nią zawładnął. On – czterdziestodwuletni intrygujący nauczyciel literatury.

Nie była jedyną dziewczyną w jego życiu. Inne, już jako dorosłe kobiety, szukają sprawiedliwości, bo zrozumiały, że zostały skrzywdzone. Oczekują, że Vanessa będzie z nimi solidarna. A ona nie może tego zrobić, bo dla niej był dobry. Przecież to ją wybrał. Sama tego chciała. Wierzyła, że to miłość. Ale czy na pewno?

Zmuszona po latach do zdefiniowania na nowo dawnej relacji Vanessa miota się między przeszłością a teraźniejszością. Musi zdecydować: czy był to związek, czy została wykorzystana? Czy była to erotyczna fascynacja czy niezdrowy popęd? I czy była gotowa na taką relację, mając piętnaście lat?

Powieść "Moja mroczna Vanesso" zestawia pamięć i traumę dorosłej kobiety z podekscytowaniem nastoletniej dziewczyny – to prowokujący do myślenia i niemożliwy do stłumienia głos. Będziesz płakać z bezsilności i ze złością walić pięściami. Nie można czytać tej książki bez zaangażowania i nie można jej zapomnieć.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Moja mroczna Vanesso
Autor:

Russell Kate Elizabeth

Tłumaczenie:
Sudół Robert
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Otwarte

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
440
Numer wydania:
I
Data premiery:
2020-06-17
Rok wydania:
2020
Forma:
książka
Indeks:
34668344

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *