PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Młody bóg z pętlą na szyi. Samobójstwo na raty. Część 3 – Mrówczyńska Anka

Trzecia część cyklu „Młody bóg z pętlą na szyi” to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Po dzienniku ze szpitala psychiatrycznego i wspomnieniach z pierwszej psychoterapii indywidualnej, nadszedł czas na pogłębienie wiedzy o przeszłości autorki. To dziennik, który został napisany, by przestrzec innych przed piekłem autoagresji. Z czasem stał się on świadectwem trudów życia osoby z pogranicznym zaburzeniem osobowości. Jednak borderline to nie tylko autodestrukcja, autoagresja, impulsywne działania, poczucie pustki i chwiejność emocjonalna. To także olbrzymia wola życia i próba ratowania siebie.

Mrówczyńska bez cenzury i żadnych hamulców opowiada o swoim życiu, próbach samobójczych, przeszłości. Pokazuje również, jak ważne w przypadku zaburzeń psychicznych jest samopoznanie.

Książka rekomendowana przez czołowe magazyny psychologiczne i psychiatryczne. Polecana studentom studiów medycznych, klinicystom, początkującym terapeutom oraz innym specjalistom zajmującym się szeroko pojętą ochroną zdrowia psychicznego.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Młody bóg z pętlą na szyi. Samobójstwo na raty. Część 3
Autor:

Mrówczyńska Anka

Wydawnictwo:

Psychoskok

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
546
Numer wydania:
I
Data premiery:
2019-11-27
Rok wydania:
2019
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
50 x 234 x 127
Indeks:
33872773

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *