PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Kurs medytacji. 21 dni praktyki rozwijającej świadomość – Osho

"Bez medytacji nie znasz sekretów życia, znasz tylko powierzchnię życia".
OSHO

Oto nowe techniki medytacyjne, pozwalające sprostać wyzwaniom, przed jakimi staje umysł współczesnego człowieka, któremu trudno się odprężyć, doświadczyć ciszy oraz uspokoić gonitwę myśli.

Poznaj praktyczny kurs, dzięki któremu w 21 dni opanujesz proste techniki medytacyjne i ćwiczenia rozwijające świadomość. Otrzymasz także wyjątkowe spostrzeżenia Osho na temat miłości, gniewu, relaksu i innych tematów, które prowadzą do wewnętrznej akceptacji, radości i uważności. Każde doświadczenie medytacyjne możesz podsumować własnymi notatkami lub porozmyślać nad zaproponowanym cytatem, który będzie towarzyszył ci przez cały dzień.

"Kurs medytacji" pokazuje, jak odzyskać medytacyjną naturę, z którą przychodzimy na świat, ale tracimy z upływem czasu. Książka przeznaczona jest zarówno dla początkujących, którzy pragną znaleźć spokój, jak i bardziej doświadczonych medytujących, którzy chcą podnieść swoją praktykę na wyższy poziom. Wskazówki Osho nauczą każdego, jak oddzielać się od swojego umysłu w celu dokonania transformacji świadomości, która przynosi nowe zrozumienie tego, jak reagować świadomie i wrażliwie na wszystko, co oferuje życie.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Kurs medytacji. 21 dni praktyki rozwijającej świadomość
Autor:

Osho

Tłumaczenie:
Smagacz Henryk
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Czarna Owca

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
216
Numer wydania:
I
Data premiery:
2020-09-02
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
218 x 20 x 147
Indeks:
35333623

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *