Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Kupiona i sprzedana – Stephens Megan

Ta historia wstrząsnęła Wielką Brytanią!
 
Czternastoletnia Angielka zakochała się i zaufała. A on sprzedał ją handlarzowi ludźmi!

Czternastoletnia Megan Stephens podczas wakacji w Grecji zakochała się w dorosłym Albańczyku. Została z ukochanym w Grecji, a jej matka wróciła do Anglii.
Gehenna trwała sześć lat! On zmusił ją do prostytucji, a potem sprzedał handlarzowi ludźmi. Megan przeżyła horror. Przechodziła z rąk do rąk. Trafiała do kolejnych domów publicznych…
Bita, gwałcona i poniżana, była zbyt zastraszona, by szukać pomocy. W końcu znalazła się w szpitalu. Tam życzliwi ludzie uratowali jej życie.

Niewiarygodne! W tym samym czasie matka przeprowadziła się do Grecji i nie miała pojęcia, jaki los spotkał jej córkę… To dzieje się w dzisiejszej Europie!

Megan opisała drastyczne szczegóły swojego losu seksualnej niewolnicy, by przestrzec inne naiwne dziewczyny, gotowe pójść w nieznane za głosem serca.

„Historia Megan jest przerażająca. Przeraża nie tylko sadystyczna przemoc, jakiej doświadczyła, ale też to, jak łatwo dała się wciągnąć w spiralę deprawacji i jak trudno było jej się z tego wyrwać”. „Observer”.

Historia Megan Stephens wzbudziła wielkie medialne i społeczne poruszenie w Wielkiej Brytanii. Opisał ją m.in. „Guardian”.

Jej autobiografia "Kupiona i sprzedana" przez kilkanaście tygodni pozostawała w Top 20 brytyjskich list bestsellerów. Megan Stephens odbudowuje swoje życie. Uwalnia się od alkoholizmu, przechodzi terapię. Ma przyjaciół, stara się odnowić więzi z matką. Jednak nadal jest w traumie, gdy na ulicy spotyka osobę podobną do kogoś z jej przeszłości.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Kupiona i sprzedana
Autor:

Stephens Megan

Tłumaczenie:
Kowalska Agnieszka
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Amber

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
256
Numer wydania:
VII
Data premiery:
2021-06-08
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
20 x 137 x 207
Indeks:
38971976

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *