PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Kraina lodu. Biblioteczka przygody. Disney – Opracowanie zbiorowe

„Kraina Lodu” to kolejny tytuł w „Biblioteczce przygody”, której czytelnicy mają szansę poznać losy bohaterów ulubionych filmów Disneya. „Kraina Lodu”, jak i inne powieści tej serii, jest emocjonująca i pełna zwrotów akcji. To historia o dwóch siostrach, prawdziwej miłości, a także o tym, że dobro zwycięża, a zło zostaje ukarane. 

Zanim królestwo Arendelle pokryło się lodem, jego mieszkańcy odliczali czas, obserwując kolejne pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę. Pewnego dnia wszystko to, co znali, znika za sprawą czaru królowej Elsy. W środku lipca w królestwie pojawia się zima: mroźna, skuta lodem i zasypana śniegiem. W dniu koronacji Elsa, zamiast rozpocząć szczęśliwe i mądre panowanie, musi uciekać z rodzinnego zamku i ukryć się w górach. Podąża za nią młodsza siostra Anna, a wraz z nią dzielny młodzieniec Kristoff i renifer Sven. Czy uda się jej przekonać siostrę do powrotu i przywrócić lato w Arendelle? Czy Hans, którego młoda dziewczyna poznała w czasie koronacji Elsy, a który ją zauroczył, okaże się godny jej miłości? Czy Elsa nauczy się kontrolować swoją moc? I wreszcie – czy do królestwa zawita lato?

„Biblioteczka przygody” to kolekcja powieści dla starszych dzieci, w której czytelnik spotka ulubione postaci i historie znane z filmów Disneya czy Pixara: Vaiana, Luca, Toy Story, Kraina Lodu. Wszystkich bohaterów tych powieści łączy jedno: determinacja w podążaniu za marzeniami, przekuwanie strachu w odwagę, umiejętność szukania sprzymierzeńców i proszenia ich o pomoc. Spisanie tych barwnych historii powierzono wprawnym autorom, dzięki którym do rąk czytelnika trafią książki, w fabułach których można zanurzyć się aż po uszy. To opowieści pełne pełnokrwistych postaci, wielowymiarowych i często mierzących się ze swoimi wątpliwościami. To dzięki nim czytelnik chce zaprzyjaźnić się z bohaterami „Biblioteczki przygody”. Ba! Często identyfikuje się z nimi, inspirując się ich losami w codziennym życiu. Obserwując, jak bohaterowie powieści mierzą się ze swoim strachem, jak mimo obaw realizują swoje marzenia, czytelnik dostaje ważną życiową lekcje. Zapraszamy do naszej „Biblioteczki przygody”. 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Kraina lodu. Biblioteczka przygody. Disney
Seria:

Biblioteczka przygody

Autor:
Opracowanie zbiorowe
Tłumaczenie:
Hikiert Anna
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Olesiejuk

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
216
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-09-17
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
10 x 130 x 195
Indeks:
39847614

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *