Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem – Stahl Stefanie

Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem

Związek pomiędzy dwojgiem ludzi powinien opierać się na miłości, ale i wzajemnym zrozumieniu, szacunku, wyrozumiałości. Taka relacja jest sztuką kompromisu, do którego obie strony powinny dążyć. Jeśli jesteś w związku lub chcesz w przyszłości móc go stworzyć, sięgnij po książkę Stefanie Stahl pod tytułem „Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem”, a dowiesz się, jak sprawić, że przez lata będziecie trwać przy swoim boku.

Zrozumieć drugą osobę

Czego potrzebuje Twoja ukochana? Jakie potrzeby ma Twoja druga połówka? Czasem trudno zrozumieć płeć przeciwną. Wzajemne zrozumienie i bycie otwartym względem siebie to jedne z elementów trwałego, szczęśliwego związku. Wydaje Ci się, że nie potrafisz stworzyć perfekcyjnej więzi ze swoją drugą połówką? Zastanów się, czy rzeczywiście musi tak być.

Autorka poradnika o związkach wytłumaczy Ci, jakie są różnice pomiędzy potrzebami Twoimi i partnera czy partnerki, uświadomi, jak zrozumieć drugą osobę i ułatwi budowanie trwałych, solidnych stosunków damsko-męskich.

Życie to nie bajka

Nie powinniśmy oczekiwać tego, że wszystko będzie idealne, a życie będzie usłane różami. Liczenie na rycerza na białym koniu czy na księżniczkę o zjawiskowej urodzie z góry skazane jest na niepowodzenie. Weź sprawy w swoje ręce, znajdź miłość i kochaj tak, jak sam chciałbyś być kochany! Z pomocą poradnika Stefanie Stahl to naprawdę możliwe!

Tytuł:
Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem
Autor:

Stahl Stefanie

Tłumaczenie:
Grysińska Anna, Miłkowska Sylwia
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Otwarte

Język wydania:
polski
Język oryginału:
niemiecki
Liczba stron:
304
Numer wydania:
I
Data premiery:
2020-01-29
Rok wydania:
2020
Forma:
książka
Indeks:
33997391

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *