PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Kapitan Nauka. A kuku! Świat malucha – Zych Anna

A kuku! Świat malucha (0–18 miesięcy) to zestaw zabaw stymulujących wzrok niemowląt już od pierwszych dni życia. Zawiera 17 kart w dwóch wersjach: czarno-białej i biało-czarnej oraz poradnik dla opiekunów ze wskazówkami pedagoga, jak widzi dziecko, oraz pomysłami na twórcze zabawy z kartami, które można wykorzystywać na wiele sposobów, tak aby stymulować rozwój wzroku, a jednocześnie budować niepowtarzalną więź opiekuna z dzieckiem.

Zabawy stymulujące wzrok oraz wspierające rozwój społeczno-emocjonalny

Zestaw A kuku! Świat malucha (0–18 miesięcy) zawiera poradnik dla opiekunów oraz 17 kart obrazkowych. Na kartach znajdują się rysunki z przedmiotami z najbliższego otoczenia dziecka: ubrankami,  zabawkami oraz akcesoriami z dziecięcego pokoju w dwóch wariantach: czarno-białym i biało-czarnym – rysunek oraz negatyw. Karty mogą służyć jako wsparcie w ćwiczeniu wzroku malucha, a także wspomagać rozwój mowy u starszych dzieci. Rysunki z przedmiotami z codziennego otoczenia mogą stać się bowiem pretekstem do nauki pierwszych słów, nazywania i rozpoznawania otaczającego malucha świata.

Poradnik dla opiekunów, opracowany przez Annę Zych, pedagoga i terapeutę, zawiera pomysły na zabawy i gry z kartami umilające wspólnie spędzony czas.

"A kuku!" to edukacyjna seria wspierająca rozwój dzieci już od pierwszych dni życia. Publikacje z tej  serii zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Rozwój

  • spostrzeganie wzrokowe, rozwój mowy, poznawanie świata, koordynacja oko-ręka

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Kapitan Nauka. A kuku! Świat malucha
Tytuł oryginalny:
Kapitan Nauka. A kuku! Świat malucha. Karty kontrastowe + poradnik
Podtytuł:
Karty kontrastowe + poradnik
Seria:

Kapitan Nauka

Autor:

Zych Anna

Wydawnictwo:

Edgard

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
15
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-08-05
Rok wydania:
2021
Forma:
książka + dodatek
Wymiary produktu [mm]:
110 x 50 x 110
Indeks:
38923050

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *