PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Język polski. Podręcznik 3. Szkoła branżowa 1 stopnia – Tomaszek Katarzyna

Podręcznik Język polski 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Publikacja kontynuuje chronologiczny układ treści zapoczątkowany w tomie pierwszym i tym razem obejmuje epoki od dwudziestolecia międzywojennego aż po literaturę współczesną.
Każdy dział zawiera tylko niezbędne wiadomości ujęte w jasno i prosto sformułowanych tematach. W tekście pojawiają się wytłuszczenia najważniejszych pojęć, nazw i zagadnień. Definicje wyróżniono ramką, a ważne treści niezbędne dla właściwego zrozumienia tematu zamieszczono w bloku „Zapamiętaj”. W części „Zanim zaczniesz” rozpoczynającej każdy temat znajdują się polecenia, które przygotowują uczniów do zdobycia nowych wiadomości i umiejętności. W pytaniach i poleceniach autorka połączyła zarówno zadania kształcące odbiór tekstów literackich, jak i kształcenie językowe. Można je dowolnie wykorzystać w toku lekcji, do nauki w domu lub przed kartkówką.
„Podsumowanie po lekcji” stanowi wypunktowanie najważniejszych treści do zapamiętania, a z podobnego zestawienia – „Podsumowanie przed sprawdzianem” – można skorzystać po przerobieniu działu.
Atrakcyjną propozycją są projekty do realizacji w grupach jako podsumowanie omawianych zagadnień i jednocześnie przybliżenie ich.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Język polski. Podręcznik 3. Szkoła branżowa 1 stopnia
Autor:

Tomaszek Katarzyna

Wydawnictwo:

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-07-07
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Indeks:
39209610

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *