Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Jak czytać ludzi radzi agent FBI – Dreeke Robin

Jak czytać ludzi radzi agent FBI

W kręgu Twoich zainteresowań leży studiowanie zawiłości psychiki człowieka? Jeśli tak, możesz jeszcze lepiej wniknąć w umysły ludzi i sprawdzić, jak zachowują się w różnych sytuacjach za sprawą intrygującej i bardzo wciągającej książki Robina Dreeke`a oraz Camerona Stautha pod tytułem „Jak czytać ludzi radzi agent FBI”.

Książka psychologiczna

„Jak czytać ludzi radzi agent FBI” to niezwykła publikacja, która będzie Cię prowadzić krok po kroku po meandrach ludzkiego myślenia i zachowania. Dowiesz się, jak odczytywać, co człowiek myśli, nawet jeśli nie wyraża tego werbalnie. Książka ta przedstawi Ci konkretne sygnały, mimikę czy gesty, które mogą świadczyć o tym, że ktoś co innego myśli, a co innego mówi.

Doświadczenie zawodowe autorów

Fakt, że autorzy pozycji mają bogate, wieloletnie doświadczenie w pracy nad ludzką psychiką sprawia, że książka „Jak czytać ludzi radzi agent FBI” jest jeszcze bardziej autentyczna. Pozwoli Ci ona lepiej rozumieć intencje ludzi. Musisz wiedzieć, że Robin Dreeke był przez ponad dwie dekady pracownikiem FBI i jednocześnie szefem Wydziału Analizy Behawioralnej. Nauczy Cię on, jak w sposób uporządkowany, obiektywny i racjonalny diagnozować i przewidywać zachowania ludzi w Twoim otoczeniu. Do czego przyda Ci się taka wiedza? Na to pytanie odpowiedz sobie samodzielnie.

Tytuł:
Jak czytać ludzi radzi agent FBI
Seria:

Inwestuj w siebie

Autor:


Dreeke Robin

,

Stauth Cameron

Wydawnictwo:

Wydawnictwo Kompania Mediowa

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
285
Numer wydania:
I
Data premiery:
2020-03-25
Rok wydania:
2020
Forma:
książka
Indeks:
34453254

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *