PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Iluzjonista – Mróz Remigiusz

Iluzjonista

Drugi tom przygód byłego prokuratora, behawiorysty Gerarda Edlinga pod tytułem „Iluzjonista” napisany przez Remigiusza Mroza to historia pełna tajemnic, skrywanych faktów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Gdzie w tym wszystkim tkwi prawda i jak poradzi sobie z nią bohater książki?

O czym jest „Iluzjonista”?

Po traumatycznych przeżyciach bohater „Behawiorysty” musi tym razem stawić czoła dawnej sprawie tzw. Iluzjonisty. Jest przekonany, że przed laty do więzienia trafił złoczyńca. Ktoś jednak pokazuje mu, jak bardzo się myli.

Gerard Edling musi zmierzyć się z mordercą, który rzuca podejrzenia na inne osoby, sam zachowując anonimowość. Wypala on na ciałach swoich ofiar znaki zapytania, tak samo jak przestępca z 1988 roku. Pozostawia zagadki, które tylko Edling może rozwiązać. Jak to możliwe, że zwyrodnialec tak wiernie powiela modus operandi wcześniejszego zbrodniarza?

Trzymająca w napięciu, pełna zagadek fabuła

Kiedy kolejne tajemnice z przeszłości wychodzą na jaw, cała sprawa nowej serii morderstw w Opolu jeszcze bardziej się komplikuje. Czego dowiesz się o ekscentrycznym behawioryście? Poznaj jego prawdziwą miłość i sprawdź, czy rzeczywiście ponad 30 lat temu zamknął w więzieniu niewłaściwą osobę, czy może ma do czynienia z naśladowcą? Książkę „Iluzjonista” czyta się znakomicie. Jej akcja jest dynamiczna i pełna napięcia.

Do czego doprowadzi nieformalne śledztwo Gerarda Edlinga? Czy pozna on tożsamość Iluzjonisty?

Tytuł:
Iluzjonista
Seria:

Mroczna strona

Autor:

Mróz Remigiusz

Wydawnictwo:

Wydawnictwo Filia

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
528
Numer wydania:
I
Data premiery:
2019-10-30
Rok wydania:
2019
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
206 x 148 x 50
Indeks:
33424545

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *