PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka – Filak Magdalena

Chcesz swobodnie posługiwać się językiem hiszpańskim na poziomie średnio zaawansowanym wyższym (B2+)? Jeżeli tak, czwarta część podręcznika "Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka" jest doskonałym wyborem.

  • Jasny, nowatorski i logiczny układ stron zmotywuje Cię do regularnej i skutecznej nauki.
  • Setki zdań przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, ułatwią Ci zapamiętanie konstrukcji językowych i słownictwa.
  • Przystępne wskazówki do zdań pozwolą Ci szybko zrozumieć i przyswoić zagadnienia gramatyczne takie jak: użycie subjuntivo, użycie czasowników "dar", "volver", "quedar", "echar", zdania czasowe, warunkowe i celowe oraz rodzajniki.
  • Ponad 7-godzinny kurs audio mp3 pomoże Ci w utrwaleniu przyswojonej wiedzy oraz ćwiczeniu wymowy i poprawnego konstruowania zdań.

"Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 4" jest wymarzoną książką dla samouków, uczniów, młodzieży i dorosłych. Stanowi idealne uzupełnienie tradycyjnych kursów językowych oraz nauki w szkole lub na uniwersytecie. To również doskonały materiał dla maturzystów oraz osób przystępujących do egzaminów DELE.

Połączenie praktycznych rozmówek z zagadnieniami gramatycznymi czyni z serii "Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka" wyjątkowe narzędzie do efektywnej nauki języka hiszpańskiego. Dzięki niej uczysz się gramatyki w sposób praktyczny – przyswajając wyrażenia i słownictwo z języka codziennego.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka
Seria:

Hiszpański w tłumaczeniach

Autor:

Filak Magdalena

Wydawnictwo:

Preston Publishing

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
152
Numer wydania:
II
Data premiery:
2021-03-26
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
304 x 15 x 328
Indeks:
38420863

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *