Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka. Część 3. Poziom B1-B2 – Filak Magdalena

Chcesz w krótkim czasie opanować język hiszpański i przełamać barierę mówienia? Swobodnie radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności gramatycznej?

Jeżeli tak, podręcznik ten jest doskonałym wyborem. "Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 3" to trzecia część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka hiszpańskiego.

Książka zawiera:

  • setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności (w tej części znajdują się m.in.porównanie czasów przeszłych, porównanie czasowników ser i estar, forma 'subjuntivo', przyimki i wiele innych);
  • czytelne wskazówki w języku polskim, ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka hiszpańskiego;
  • ponad 6-godzinny kurs audio, pomagający w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrego konstruowania zdań.

To książka wymarzona dla samouków i wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). W prosty i jasny sposób przekazuje wiedzę na temat struktur gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Dzięki temu nauka języka hiszpańskiego staje się czystą przyjemnością! Umiejętne połączenie cech praktycznych rozmówek z zagadnieniami gramatycznymi czyni z serii "Hiszpański w tłumaczeniach, gramatyka" wyjątkowe narzędzie do nauki języka hiszpańskiego. Gramatyki uczymy się w sposób praktyczny, przy okazji przyswajania sobie podstawowych zwrotów, używanych w życiu codziennym.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka. Część 3. Poziom B1-B2
Autor:

Filak Magdalena

Wydawnictwo:

Preston Publishing

Język wydania:
polski, hiszpański
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
152
Numer wydania:
II
Data premiery:
2020-03-10
Forma:
książka
Indeks:
34735633

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *