PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Gramatyka. Kein Problem! Niemiecki. Mobilny kurs gramatyki – Trambacz Waldemar

Naucz się gramatyki niemieckiej na poziomie A1-C1, aby poprawnie wypowiadać się w tym języku w dowolnej sytuacji!

"Gramatyka. Kein Problem! Niemiecki" zapewni Ci najlepsze wsparcie dla intensywnej i skutecznej nauki: poznasz najważniejsze zagadnienia gramatyczne i zapamiętasz je na zawsze dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo.

Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik do nauki gramatyki z treścią wyselekcjonowaną z materiałów kursu "Niemiecki. Kein Problem! Mobilny kurs językowy", zawierający omówienie najistotniejszych tematów, przykłady zastosowania teorii w praktyce, ćwiczenia o rosnącym poziomie trudności wraz z odpowiedziami oraz tabele z czasownikami nieregularnymi. Podręcznik uzupełniają dwa kursy multimedialne: "Gramatyka niemiecka. Kein Problem!" (do nauki treści z podręcznika) oraz "Deutsche Grammatik" (stanowiący zbiór dodatkowych ćwiczeń), dostępne w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS oraz Windows PC.*

W kursach multimedialnych znajdziesz 4 700 różnorodnych ćwiczeń obejmujących wszystkie ważne tematy gramatyczne od poziomu podstawowego do zaawansowanego, praktyczne zastosowanie reguł gramatycznych, między innymi w oparciu o przykłady typowych zdań, oraz 7,5 godziny nagrań wykonanych przez native speakerów.

Materiał gramatyczny obejmuje:

 • rodzajniki określone i nieokreślone,
 • szyk w zdaniu oznajmiającym i pytającym,
 • odmianę czasowników regularnych (słabych), nieregularnych (mocnych), modalnych,
 • czasowniki rozdzielnie złożone,
 • zaimki osobowe, dzierżawcze, pytające,
 • deklinację,
 • liczebniki główne i porządkowe,
 • czasy: teraźniejszy, Imperfekt, Perfekt, Perfekt II, Futur I, Futur II,
 • odmianę przymiotników,
 • stronę bierną,
 • zdania ze spójnikami: nachdem, bevor, obwohl, während, ohne…zu,
 • zdania okolicznikowe czasu,
 • tryb przypuszczający,
 • mowę zależną i niezależną,
 • rekcję czasowników,
 • słowotwórstwo.

Podstawowe typy ćwiczeń:

 • różnorodne testy wyboru, wymagające wybrania prawidłowej odpowiedzi spośród kilku podanych,
 • uzupełnianie zdań o brakujące wyrazy lub wyrażenia,
 • przekształcanie zdań,
 • dopasowywanie podanych elementów do luk w tekście,
 • przenoszenie elementów na stronie we właściwe miejsca.

* Kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej rozszerzeń multimedialnych.

SuperMemo.com to między innymi:

 • oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością,
 • bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki,
 • dostęp do wielu kursów językowych,
 • możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu,
 • możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet oraz smartfon.

Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych SuperMemo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!

Wymagania sprzętowe*:
PC: Windows® 7 SP1 PL/EN, Windows® 8 PL/EN, Windows® 10 PL/EN, 2 GB RAM, ekran 1024 x 768, 300 MB miejsca na dysku, .NET Framework v4.6.
Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 4.1 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie Google Play).
iOS: iPhone/iPad z systemem operacyjnym iOS 8 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie App Store).

*Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z internetem. W trakcie rozwoju aplikacji wymagania mogą ulec zmianie. Aktualne wymagania dostępne są na stronie www.supermemo.com/apps.

Instalacja programu i pierwsze uruchomienie programu

Podczas instalacji sprawdzana jest wersja dostępnego środowiska .NET Framework. W przypadku jego braku lub wykrycia starszej wersji automatycznie proponowana jest instalacja nowszej wersji.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji SuperMemo.com należy utworzyć nowe konto i zalogować się. Podczas tego procesu niezbędne będzie potwierdzenie adresu e-mail, podanego podczas rejestracji, poprzez kliknięcie linku dostarczonego w mailu wysłanym przez SuperMemo.com na ten adres.

Po zalogowaniu się na swoje konto należy wykorzystać kod aktywacyjny zawarty w pudełku, klikając w opcję Zrealizuj kod. Po pozytywnej weryfikacji kodu na liście kursów użytkownika pojawią się kursy do pobrania. Po pobraniu kursu można rozpocząć naukę.

Po aktywacji dostępu do kursu można również pobrać kursy na aplikacje mobilne.

www.SuperMemo.com
Istnieje również możliwość korzystania z kursu bezpośrednio w wersji serwisu dostępnej online. Wystarczy wejść na stronę www.SuperMemo.com, założyć konto i aktywować dostęp do kursu, wybierając z menu opcję Zrealizuj kod i wpisując w pole kod zawarty w pudełku. Po aktywacji dostępu do kursu można również pobrać kurs na aplikacje mobilne.

Kurs multimedialny
"Gramatyka. Kein Problem! Niemiecki" (poziom podstawowy A1-A2, średni B1 i zaawansowany B2-C1) zawiera dwa kursy multimedialne: "Gramatyka niemiecka. Kein Problem!" oraz "Deutsche Grammatik". Naukę polecamy rozpocząć od kursu "Gramatyka niemiecka. Kein Problem!", z którego można uczyć się w kolejności według tematów gramatycznych przygotowanych w produkcie lub wybierając poszczególne działy, które aktualnie nas interesują. Nauka polega na zapoznawaniu się z materiałem prezentacyjnym do każdego zagadnienia, w którym omawiane są jego najważniejsze aspekty, na przykład formy odmiany, typowe zastosowanie oraz zdania pokazujące użycie danej struktury w kontekście. Po komentarzu następuje seria ćwiczeń do rozwiązania w oparciu o wcześniejsze wprowadzenie teoretyczne. Naukę można uzupełnić poprzez pracę z drugim kursem, "Deutsche Grammatik", który jest zestawem dodatkowych ćwiczeń. Zadania w tym kursie podzielone są na 12 poziomów zaawansowania – od najprostszych (Kapitel 1) do najbardziej złożonych (Kapitel 12). Zwłaszcza osoby początkujące zachęcamy do nauki zgodnie z kolejnością przygotowaną w kursie, choć również w tym kursie to użytkownik może swobodnie wybrać dowolne miejsce, od którego chce rozpocząć. W obu kursach podczas rozwiązywania ćwiczeń odpowiedź sprawdza się z tą zdefiniowaną w kursie przez autora. Ocenę (Nie wiem, Prawie, Wiem) należy wybrać samodzielnie.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Gramatyka. Kein Problem! Niemiecki. Mobilny kurs gramatyki
Autor:

Trambacz Waldemar

Wydawnictwo:

SuperMemo World Sp. z o.o.

Język wydania:
polski, niemiecki
Język oryginału:
wielojęzyczny
Liczba stron:
254
Data premiery:
2017-10-16
Forma:
książka
Indeks:
22491565

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *