Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Gdzie poniesie wiatr – Hannah Kristin

Nowa powieść Kristin Hannah, autorki bestsellerów “Słowik”, “Wielka samotność”, “Zimowy ogród” i "Firefly Lane" – książki, na podstawie której powstał serial z Katherine Heigl i Sarah Chalke w rolach głównych.

Jaką cenę ma amerykański sen?

Teksas, rok 1934. Miliony ludzi pozostają bez pracy, a susza pustoszy Wielkie Równiny. Rolnicy walczą o zachowanie ziemi i dobytku. Plony są niskie, studnie wysychają, a burze pyłowe niszczą wszystko na swojej drodze.

W tych niepewnych, niebezpiecznych czasach Elsa Martinelli musi dokonać bolesnego wyboru: walczyć o ziemię, którą kocha, czy udać się do Kalifornii w poszukiwaniu lepszego życia?

"Gdzie poniesie wiatr" to niezapomniany obraz "amerykańskiego snu", widziany oczami niezwykłej kobiety, której odwaga i poświęcenie stają się znakiem szczególnym całego pokolenia.

Kristin Hannah pokazuje rzeczywistość Wielkiego Kryzysu i świat, w którym społeczeństwo podzielone jest na tych, którzy żyją godnie, i na tych, którzy nie mają zupełnie nic.

"Brutalny realizm, głęboko emocjonalne postaci i żywa narracja sprawiają, że ta historia od samego początku jest na wskroś prawdziwa. Elsa to kobieta konsekwentnie broniąca wyznawanych przez siebie zasad oraz ludzi, których kocha."
Publishers Weekly

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Gdzie poniesie wiatr
Autor:

Hannah Kristin

Tłumaczenie:
Zielińska Anna
Wydawnictwo:

Świat Książki

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
510
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-04-14
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
139 x 38 x 214
Indeks:
37729486

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *