Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

English Class. Zeszyt ćwiczeń. Poziom B1. Wydanie rozszerzone + Online Homework – Dignen Sheila

NOWOŚĆ 2020/2021 – wydania rozszerzone zeszytów ćwiczeń do poziomów A1, A2+, B1. – Czwartoklasiści w NOWYM banku EXTRA PRACTICE na końcu zeszytu ćwiczeń znajdą zadania gramatyczne oraz dodatkowe, wyraźnie oznaczone zadanie w typie egzaminacyjnym do każdego rozdziału.

  • Zeszyty ćwiczeń dla siódmoklasistów zostały poszerzone o 16 stron z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi podstawowe struktury gramatyczne oraz z większą liczbą zadań egzaminacyjnych.
  • Ćwiczenia gramatyczne w banku są skorelowane z lekcjami gramatycznymi w podręczniku i jasno oznaczone, której lekcji dotyczą.

Zeszyt ćwiczeń z Extra Online Homework English Class Workbook (wydanie rozszerzone poziomów A1, A2+, B1 dostępne od 2020/2021) to ponad 100 stron ćwiczeń, zarówno zadań utrwalających skorelowanych z podręcznikiem, jak i dodatkowych zadań gramatycznych oraz przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty. Częścią zeszytu ćwiczeń jest kod dostępu do Extra Online Homework, w którym uczeń znajdzie zupełnie nowe, w pełni interaktywne zadania oparte na filmach BBC z lekcji, a także wszystkie nagrania wideo do kursu.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
English Class. Zeszyt ćwiczeń. Poziom B1. Wydanie rozszerzone + Online Homework
Autor:

Dignen Sheila

Wydawnictwo:

Pearson Education

Język wydania:
polski, angielski
Język oryginału:
polski
Numer wydania:
I
Data premiery:
2020-08-11
Rok wydania:
2020
Forma:
książka
Indeks:
36021659

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *