PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Elementarz. Ćwiczenia w czytaniu i pisaniu – Kurdziel Marta

"Elementarz – ćwiczenia w czytaniu i pisaniu" to absolutna nowość na rynku wydawniczym. Prezentujemy elementarz do nauki czytania metodą sylabową i zeszyt ćwiczeń w jednym! Książka podzielona jest na dwie części. W pierwszej zaprezentowane są literki, pokazany jest sposób ich zapisywania, jak łączą się z innymi literkami, tworząc sylaby, słowa i zdania. Mnóstwo zadań i ćwiczeń sprawia, że dzieci błyskawicznie przyswajają nowe wiadomości. W książce znajduje się dużo łamigłówek i zabaw, dzięki którym mali uczniowie mogą oderwać się i odpocząć podczas nauki. Są więc rebusy, labirynty, krzyżówki i wiele innych zadań.

Druga część ćwiczeń zawiera czytanki do czytania metodą sylabową oraz wiersze dla dzieci wraz z zadaniami do nich. Dzięki nim dzieci uczą się czytania ze zrozumieniem oraz ćwiczą pisanie.

Łamigłówki zapewnią mnóstwo wspaniałej zabawy, a piękne, kolorowe ilustracje uprzyjemnią pracę z książką. Twarda, piękna i trwała oprawa natomiast sprawi, że książka będzie długo służyła, a rogi nigdy nie będą zagięte! "Elementarz – ćwiczenia w czytaniu i pisaniu" to recepta na to, by każde dziecko nauczyło się pięknie pisać i płynnie czytać.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Elementarz. Ćwiczenia w czytaniu i pisaniu
Autor:

Kurdziel Marta

,

Karczmarska-Strzebońska Alicja

Wydawnictwo:

Wydawnictwo GREG

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
160
Numer wydania:
I
Data premiery:
2012-09-06
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
297 x 14 x 210
Indeks:
11923275

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *