Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Dziewczyny są tu takie miłe – Laurie Elizabeth Flynn

Stare grzechy mają długie cienie.

Chociaż od ukończenia studiów minęło już sporo czasu, Ambrosia Wellington nie może zapomnieć o tamtym wieczorze. Kiedy więc wraz z zaproszeniem na zjazd absolwentów uczelni otrzymuje anonim o treści "Musimy porozmawiać o tym, co naprawdę się wtedy stało", zdaje sobie sprawę, że przeszłość nadal depcze jej po piętach.

Gdy wraz z nieobliczalną Sloane "Sully" Sullivan, dawną przyjaciółką, otrzymują kolejne, coraz to bardziej niepokojące wiadomości, zaczynają rozumieć, że ktoś pragnie się na nich zemścić. Gra, którą Ambrosia i Sully prowadziły, by zdobyć chłopaka innej dziewczyny, skończyła się bowiem dużo gorzej, niż przewidywały – ktoś zapłacił za nią zbyt wysoką cenę. A teraz, po dziesięciu latach mogą zostać za to ukarane…

Wstrząsający thriller psychologiczny, który pokazuje, jak daleko posuną się dziewczyny, by zdobyć to, co według nich im się należy.

"Mroczny i wciągający bez reszty thriller o zakończeniu równie przewrotnym jak jego tytuł. Pokazuje jak okrutne potrafią być dziewczyny, nawet na pełnym zieleni uniwersyteckim kampusie."
Robyn Harding, autorka "Umowy"

"Wciągająca i mroczna opowieść o toksycznych i prawdziwych przyjaźniach. Zaskakuje w najlepszym tego słowa znaczeniu. To dopiero pierwsza powieść Flynn dla dorosłych, a już nie mogę się doczekać następnej!"
Samantha Downing, autorka "Mojej doskonałej żony"

"Mrożąca krew w żyłach i równocześnie  poruszająca książka. Świetnie napisana powieść o przyjaźni, kompleksach, zdradzie i zemście. Szokuje i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony."
Samantha M. Bailey, autorka "Kobiety na krawędzi"

"Flynn pokazuje, jak brak pewności siebie młodych kobiet doprowadza do tragedii. Z zapartym tchem podążałam za Amb prosto w pułapkę toksycznych i śmiertelnie groźnych zależności, aż do wstrząsającego finału."
Chandler Baker, autorka "Zmowy milczenia"

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Dziewczyny są tu takie miłe
Autor:

Laurie Elizabeth Flynn

Tłumaczenie:
Wilusz Tomasz
Wydawnictwo:

Prószyński Media

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
432
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-07-29
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
207 x 26 x 135
Indeks:
38813214

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *