PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Dzień wcześniej. Riverdale – Ostow Micol

Dzień wcześniej. Riverdale – Ostow Micol | Książka w Sklepie EMPIK.COM

Dzień wcześniej. Riverdale, Tom 1

Riverdale to znany serial młodzieżowy. Jeśli i Ty jesteś jego fanem, książka pod tytułem „Dzień wcześniej. Riverdale” Tom 1 jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Dowiedz się, co działo się przed wydarzeniami, które obserwowałeś w swojej ulubionej serii. Jeśli jeszcze jej nie znasz, to okazja do zakochania się w historii z Riverdale.

Prequel serii

Serial Riverdale opowiada o perypetiach pięciu bohaterów: Jugheada, Betty, Archiego, Weroniki i Diltona. Jego akcja rozgrywa się w spokojnym miasteczku, w którym niespodziewanie dochodzi do śmierci syna zamożnej i wpływowej rodziny. Jeśli chcesz wiedzieć, co działo się przed feralnym 4 lipca, przeczytaj książkę, którą napisała Micol Ostow. Być może będziesz w stanie wyobrazić sobie, jak potoczyłyby się losy głównych postaci, gdyby nie to zdarzenie.

Emocje, motywacje, aspiracje

Książka „Dzień wcześniej. Riverdale” Tom 1 skupia się na tym, co myśleli, czuli i robili bohaterowie, zanim zostali wciągnięci w wir wydarzeń. Uchylając rąbka tajemnicy możemy powiedzieć, że dowiesz się w końcu, z czego wynika wzajemna niechęć Jugheada i Archie’go. Poznasz, jak żyła wcześniej w Nowym Jorku Weronika i dlaczego Dilton owładnięty jest myślą o chęci przetrwania.

Słowem wiele wątków zostanie szczegółowo wyjaśnionych. Zobacz, w jakiej sytuacji życiowej znajdowali się bohaterowie. Jakie były ich wcześniejsze motywacje i plany na przyszłość? To pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów serialu Netflixa, ale i okazja do tego, by poznać serię Riverdale od podstaw.

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *