Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Dziady. Część 2 – Mickiewicz Adam

Wydanie "Dziadów. Część 2" kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

"Ciemno wszędzie, głucho wszędzie…". Chyba nie ma Polaka, który nie znałby tego cytatu. Przedstawiamy jeden z najbardziej znanych utworów polskiej literatury, reprezentatywny dla polskiego romantyzmu – "Dziady. Część 2" naszego wieszcza narodowego Adama Mickiewicza. Historie duchów wzywanych w noc obrzędu Dziadów uczą, ostrzegają i przekazują ważne prawdy o życiu, sprawiedliwości, winie i karze oraz o nienaruszalnych boskich prawach rządzących ludzką egzystencją za życia i po śmierci.

Teraz utwór dostępny w wydaniu lekturowym, z opracowaniem przygotowanym przez doświadczonych nauczycieli – znajdziesz tu szczegółowe streszczenie, plan wydarzeń, charakterystyki bohaterów, a także dokładnie wytłumaczoną problematykę.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Dziady. Część 2
Autor:

Mickiewicz Adam

Wydawnictwo:

Wydawnictwo GREG

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
48
Numer wydania:
I
Data premiery:
2018-04-17
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
7 x 208 x 148
Indeks:
26047331

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *