Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Drzewo do samego nieba – Terlikowska Maria

"Drzewo do samego nieba" w serii "Kolorowa Klasyka" to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Każde dziecko marzyło choć raz, by wspiąć się na zielone, okazałe drzewo. Bracia Lichoccy nie próżnują i spełniają to marzenie. Kto by się spodziewał, że pośród gałęzi i z głową wśród liści doczekają tak wielu przygód!

Chłopcy podejdą do tego zadania w przemyślany sposób – stopniowo zdobywając kolejne konary i delektując się zwycięstwem po osiągnięciu coraz wyższych poziomów. Przy okazji zamienią się w rycerzy, którzy odczarują królewnę; okryją tajemniczy ogród; a także znajdą bocianie gniazdo. A to nie koniec ich przygód…

Polecamy pięknie wydanie w serii "Kolorowa Klasyka"! Ilustracje Sary Olszewskiej pomogą przenieść się w świat braci Lichockich i odkryć uroki ich ukochanego drzewa. Piękna edycja doskonale będzie prezentować się na półce.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Drzewo do samego nieba
Seria:

Kolorowa klasyka

Autor:

Terlikowska Maria

Wydawnictwo:

Wydawnictwo GREG

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
56
Numer wydania:
I
Data premiery:
2019-10-01
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
7 x 244 x 173
Indeks:
33795164

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *