Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077 – Batylda Marcin

Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077 – Batylda Marcin | Książka w Sklepie EMPIK.COM

Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077

Marcin Batylda

Dla tych, którzy tak bardzo czekali na oficjalną premierę gry od CD PROJEKT RED, poradnik Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077 to pozycja niemal obowiązkowa. W tej książce znajdziesz najważniejsze informacje o uniwersum i niezbędne szczegóły dotyczące mechaniki gry, które ułatwią ci rozgrywkę i zapewnią jeszcze większą przyjemność.

Książka o świecie gry CD PROJEKT RED

Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077 to kompleksowy, starannie przygotowany poradnik dla graczy, w którym otrzymasz solidną dawkę wiedzy zebraną w jednym miejscu. Wyjaśnienie terminologii, szczegółowy opis Night City, a także historia miasta – to tylko część informacji, które można tu znaleźć. W tej bogato ilustrowanej książce w obszerny sposób został ujęty także przekrój społeczeństwa: od najbogatszych przez klasę średnią aż do tych wykluczonych.

Wskazówki i ważne informacje dla graczy

W poradniku znalazły się również dokładne opisy dostępnych postaci, a także poszczególnych dzielnic oraz gangów, które nimi rządzą. Gracze mogą dowiedzieć się więcej o stróżach prawa i nomadach. Dodatkowo w książce Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077 zostały przedstawione najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w tym świecie, takie jak cyberwszczepy, bronie czy pojazdy.

Poznaj historię Night City, czyli miejsca, w którym dzieje się cała akcja nowej gry od CD PROJEKT RED, odkrywaj postacie i zdobądź wszystkie niezbędne informacje, aby cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie.

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *