PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Corrupt – Douglas Penelope

Corrupt

Czy można śnić o kimś absolutnie nieosiągalnym? Erika – bohaterka powieści Penelope Douglas „Corrupt” – znajduje się właśnie w takiej sytuacji. Marzy o mężczyźnie, który pozostaje całkowicie poza jej zasięgiem. Budzi jej głębokie pragnienia, ale i niepokój albo po prostu strach. Czy koszmary dziewczyny staną się rzeczywistością?

Obsesja czy miłość?

Erika ma chłopaka, ale skrycie marzy o jego starszym bracie. Michael Crista jest mężczyzną bezdyskusyjnie przystojnym. Penelope Douglas opisuje go jako byłą gwiazdę drużyny koszykówki, a obecnie sportowca, który jest seksowny, świadomy swojej wartości, ale i absolutnie przerażający. Autorka „Corrupt” zabierze Cię w podróż do mrocznych zakątków duszy, wyjawi pragnienia, których Erika nie uświadamia sobie w pełni i otoczy lękiem wymieszanym z pożądaniem. Jej książkę będziesz czytać z zapartym tchem.

Kiedy koszmary staną się rzeczywistością?

Erika jakiś czas temu widziała, co zrobił Michael. Była świadkiem czegoś, co nigdy nie powinno się wydarzyć, jednak żyje w przeświadczeniu, że chłopak jej nie zauważył. Przekonaj się, jak bardzo się myli! Michael czekał dość długo, by w końcu porozmawiać z Eriką. Sprawdź, do czego doprowadzi ich spotkanie. Niepokój, który zbuduje w Tobie ta książka spowoduje, że nie będziesz mógł się doczekać każdej kolejnej strony.

Tytuł:
Corrupt
Seria:

Devil’s Night

Autor:

Douglas Penelope

Wydawnictwo:

Wydawnictwo NieZwykłe

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
460
Numer wydania:
I
Data premiery:
2020-01-08
Rok wydania:
2019
Forma:
książka
Indeks:
33971971

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *