Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Chłopiec, kret, lis i koń – Mackesy Charlie

Chłopiec, kret, lis i koń

Instagram jest ogromnym źródłem wszelkiego rodzaju fotografii. Na profilu pisarza Charliego Mackesy’ego znajdziesz rysunek z czterema postaciami – chłopcem, kretem, lisem i koniem. Zdobył on światową popularność z uwagi na fakt, że każda z tych postaci coś symbolizuje. Co właściwie? Sprawdź to w książce Charliego Mackesy’ego pod tytułem „Chłopiec, kret, lis i koń”. O czym jest ta książka?

Niezwykły świat niezwykłych postaci

Jeśli spodziewasz się, że publikacja Charliego Mackesy’ego jest wypełniona po brzegi treścią, to po jej otwarciu możesz się zdziwić. To bowiem tomik z ilustracjami, które pojawiały się na Instagramie autora. Bawiły, uczyły, dodawały otuchy milionom fanów. Jest też sporo nowych ilustracji, które sprawią, że chłopiec, kret, lis i koń zostaną Twoimi przyjaciółmi i pokochasz ich od pierwszej chwili, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś.

Rozmowy głównych bohaterów

Autor postawił na to, by pokazać Ci graficzną prezentację rozmów bohaterów. Rysunkom towarzyszy tekst, ale nie dominuje on nad ilustracjami. Dla kogo jest ta książka? Dla wszystkich, którzy chcą odnaleźć choć iskierkę nadziei w niepewnych czasach, w jakich przyszło nam żyć.

Tytuł:
Chłopiec, kret, lis i koń
Autor:

Mackesy Charlie

Tłumaczenie:
Słysz Magdalena
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Albatros

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
128
Numer wydania:
I
Data premiery:
2019-11-13
Rok wydania:
2019
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
224 x 173 x 25
Indeks:
33620251

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *