Książki PDF za darmo

Darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf - X

Cała szkoła mówi o mnie – Quach Michelle

Pełna przewrotnego humoru, ciepła i mądra opowieść o dojrzewaniu i pierwszej miłości, która potrafi być bardzo skomplikowana, zwłaszcza kiedy zakochujesz się w swoim wrogu…

Ale kto mógł przypuszczać!? Strojenie się, makijaż i przyziemne uczucia były przecież ostatnimi rzeczami, o jakie posądziłaby siebie Eliza. „Jesteś wyłącznie tak dobra, jak świadczą o tobie fakty” — taką dewizę wyznawała na co dzień. Jej myśli zaprzątał przede wszystkim „Sygnalista” – szkolna gazetka, w redakcji której działała z sukcesami od lat, a teraz, jako uczennica przedostatniej klasy, mogła w końcu kandydować na stanowisko redaktor naczelnej. Była najlepszą kandydatką! Bez dwóch zdań!

Do momentu, kiedy… na jej drodze pojawił się – niedoświadczony, ale wysoki, przystojny i wygadany (jak się okazuje!) – Len. Podobno po kontuzji, która uniemożliwiła mu dalszą karierę baseballisty, „swoje miejsce” odnalazł właśnie tutaj, w redakcji „Sygnalisty” i pokochał pisanie. Dobre sobie!

Eliza Quan staje przed nowym wyzwaniem – musi zmierzyć się z rywalem i walczyć o wymarzone stanowisko. Przy okazji, przez przypadek, staje się twarzą feministycznej rewolucji.

A jeśli Len wcale nie jest aż tak wyrafinowany i zepsuty? Czy uda im się podjąć współpracę? I czym skończy się ta walka o szkolne stołki?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Cała szkoła mówi o mnie
Autor:

Quach Michelle

Tłumaczenie:
Małecki Łukasz
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Literackie

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-09-15
Rok wydania:
2021
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
30 x 139 x 203
Indeks:
39389992

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie