Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Bóg w moim domu – Olubińska Katarzyna

Pozwól nadziei rozkwitnąć na nowo.

Kanapa, stół, okno z widokiem na niebo – to od jakiegoś czasu cały nasz świat. Wśród czterech ścian zatęskniliśmy za zwykłą codziennością i wypiciem kawy z dawno niewidzianym bliskim. Wielu z nas zaczęło zadawać sobie pytania: jaki jest mój dom?  Na jakich fundamentach został zbudowany? Czy przetrzyma tę burzę?

Katarzyna Olubińska zamienia tym razem wielkie miasto na rodzinną miejscowość. Wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło, i bardzo czule opowiada o bliskości, rodzinie, miłości, wierze, marzeniach i tęsknocie. W intymnych zapiskach dzieli się też tym, jak ważne jest bycie tu i teraz oraz zaufanie Bogu w każdym momencie bez względu na to, co nam się przydarza.

"Ta książka zrodziła się z potrzeby serca, z tęsknoty za bliskością, za radością poranka, ale też z wdzięczności za to, ile dostałam od mojej mamy, za dar jej obecności, za jej miłość do nas, za mój rodzinny dom. Jeśli jesteś w takim momencie swojego życia, że też potrzebujesz odnaleźć nadzieję, wiarę i sens to zapraszam na wspólne poszukiwania do mojego domu, otwieram przed tobą swoje drzwi."

To niezwykła opowieść o domu, świadectwo wiary i pożegnanie z ukochaną Mamą.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

Tytuł:
Bóg w moim domu
Autor:

Olubińska Katarzyna

Wydawnictwo:

Wydawnictwo WAM

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
208
Numer wydania:
I
Data premiery:
2021-05-19
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
20 x 195 x 126
Indeks:
37946616

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *