Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Bieguni – Tokarczuk Olga

Bieguni
Olga Tokarczuk

Doceniona przez noblowską kapitułę konkursową powieść „Bieguni” Olgi Tokarczuk jest wyjątkowa. Co wywarło aż takie wrażenie na wybitnych krytykach literackich, że książka ta została obsypana wieloma nagrodami, m.in. Nagrodą Literacką Nike 2008 oraz międzynarodową Nagrodą Bookera 2018?

Odważna książka o sobie i o świecie

Dzieło „Bieguni” Olgi Tokarczuk zaskoczy Cię swoją wielowymiarowością. Jest złożone, przejmujące, a przy tym opowiada o samej autorce oraz o jej sposobie widzenia otaczającego ją świata. Rzadko kiedy spotyka się książkę, która wyzwala w czytelniku aż tyle refleksji i emocji.

Autorka zaprasza Cię w podróż, która będzie wiodła przez różne miejsca i czasy. Nie ma tu granic, ponieważ akcja dzieje się na całym świecie. Sięga zarówno do najdalszych zakątków – dawnych sułtańskich pałaców, jak i współczesnych hal odlotów na lotniskach, ale też do wielu innych miejsc.

Powieści tej nie można streścić w kilku słowach. Bohaterami książki są nomadzi i koczownicy, którzy nie są przywiązani do własnych korzeni – to ludzie w ciągłym ruchu, wciąż gotowi do drogi. Porzuć znane Ci szlaki i utarte schematy myślenia o rzeczywistości, jaka Cię otacza. Sprawdź, co my wszyscy mamy wspólnego z tytułowymi „Biegunami” i dowiedz się, dlaczego książka ta jest jedną z najszerzej komentowanych polskich powieści ostatnich lat.

Tytuł:
Bieguni
Autor:

Tokarczuk Olga

Wydawnictwo:

Wydawnictwo Literackie

Język wydania:
polski
Język oryginału:
polski
Liczba stron:
456
Numer wydania:
I
Data premiery:
2015-05-13
Rok wydania:
2015
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
131 x 40 x 205
Indeks:
17080514

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *