Książki PDF za darmo

Dobre darmowe ebooki do pobrania Docer Doci Pdf – X

Bezpieczna przystań – Sparks Nicholas

Znakomity romans obyczajowy niekwestionowanego mistrza opowieści o miłości, autora kilkunastu powieści, z których pokaźna część została przeniesiona na ekran.

Kiedy w niewielkim miasteczku Southport na południu USA pojawia się tajemnicza młoda kobieta, mieszkańcy zadają sobie pytanie, co skłoniło ją do rozpoczęcia życia w tym odizolowanym miejscu. Piękna, ale zamknięta w sobie Katie, pracuje w lokalnej restauracji i wyraźnie unika nawiązywania nowych znajomości. Udaje się jej zachować dystans do momentu, w którym poznaje Alexa, właściciela sklepu i owdowiałego ojca dwójki dzieci.

Wbrew sobie, Katie coraz bardziej angażuje się w życie rodziny. Ale nawet najczystsze uczucie nie odmieni jej przeszłości. Kobieta miała dobry powód, by zmienić tożsamość i uciec z Bostonu. Pogrzebała całe swoje dawne życie, by uciec przez brutalem, który zamienił jej życie w piekło. Teraz musi zdecydować, czy żyć dalej samotnie pod fałszywym imieniem, czy podjąć ryzyko i walczyć o własne szczęście. To pierwsze pozwoli jej zapomnieć przeszłość i zapewni bezpieczeństwo. To drugie da jej nadzieję na zbudowanie przyszłości.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Bezpieczna przystań
Autor:

Sparks Nicholas

Tłumaczenie:
Wojtczak Ewa
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Albatros

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
416
Numer wydania:
V
Data premiery:
2015-04-03
Rok wydania:
2015
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
210 x 32 x 145
Indeks:
16674981

Pobierz, klikając w dowolną reklamę na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *