PDF 24 Książki

Docer Doci Pdf – X

Amerykańscy Bogowie – Gaiman Neil

Po trzech latach spędzonych w więzieniu Cień ma wyjść na wolność. Na dwa dni przed zakończeniem wyroku, jego żona, Laura, ginie wypadku samochodowym w tajemniczych okolicznościach. Oszołomiony Cień powraca do domu, gdzie spotyka tajemniczego Pana Wednesday, twierdzącego, iż jest uchodźcą wojennym, byłym bogiem i królem Ameryki. Razem wyruszają oni w niesamowitą podróż przez Stany rozwiązując zagadkę morderstw, które co zimę są dokonywane w małym amerykańskim miasteczku. Jednak podąża za nimi ktoś, z kim Cień musi zawrzeć pokój…

Od wydawcy:

„»Amerykańscy bogowie« to opowieść przejmująca, chwilami straszna, chwilami magiczna, głęboka, mądra, szlachetna i bogata – prawdziwe dzieło mistrza”.
Peter Straub

„Oryginalna, wciągająca i niezwykle pomysłowa pikarejska podróż po Ameryce, w której podróżni są dziwniejsi nawet od najdziwniejszych atrakcji turystycznych”.
George R.R. Martin

„Amerykańscv bogowie« to prawdziwy cud. Gaiman opowiada w nich całkowicie nieprawdopodobną historię, historię iście mityczną w sposób przejmujący i wiarygodny. To bardzo ważna książka. Pablo Neruda powiedział coś podobnego o innej klasycznej powieści: nie przeczytać jej, to jak nigdy nie skosztować pomarańczy”.
Jonathan Carroll

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł:
Amerykańscy Bogowie
Autor:

Gaiman Neil

Tłumaczenie:
Braiter Paulina
Wydawnictwo:

Wydawnictwo Mag

Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Liczba stron:
608
Numer wydania:
VII
Data premiery:
2016-11-09
Rok wydania:
2016
Forma:
książka
Wymiary produktu [mm]:
146 x 50 x 226
Indeks:
20378196

Pobierz, wysyłając SMS o treści FOR.PDF pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *